O nás

Vítejte ve vinařství a rodinném penzionu rodiny Kosíkových, který je situován na klidném místě na okraji obce vedle vlastních vinic. Penzion nabízí komfortní ubytování ve 4 dvojlůžkových (možnost přistýlky), 2 třílůžkových, 1 jednolůžkovém a 3 rodinných pokojích. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s WC a vysoušečem vlasů, dále TV+SAT. Součástí penzionu je stylový kvelbený sklep s kapacitou 25 osob, zastřešená terase s krbem s kapacitou 50 osob a restaurace pro 30 osob

Snídaně

Nabízíme snídaně i pro neubytované hosty. Více informací na tel. 777 674 172.

Restaurace

V rámci penzionu je k dispozici vinárna s venkovním posezením, která je otevřena i pro neubytované hosty (aktuální otevírací doba na fb stránkách nebo na tel. 777 674 172). V nabídce naleznete nealkoholické, alkoholické nápoje, vína vlastní produkce, studenou kuchyni, …


Posezení ve sklípku

V penzionu je pro hosty připraven klasický kvelbený sklep s kapacitou až 25 osob, kde je možno uspořádat firemní večírky, párty či oslavy. V případě chladného počasí zatopíme ve stylových kachlových kamnech. Pro hosty jsme schopni připravit jakoukoliv formu občerstvení- od studeného bufetu až po teplá menu dle přání.

Vše je nutno si domluvit předem na tel. 777 674 172


Degustace

V rámci objednávky provádíme řízené degustace vín pro veřejnost (min. počet osob 8) – doba trvání cca 1,5 hodiny, ochutnávka  vín bílých a červených, převážně přívlastkových s odborným výkladem nejenom o vínech ale i obecně o hodnocení či jejich třídění. Součástí degustace je i prohlídka vinařství s výkladem o technologii zpracování hroznů a výroby vína.

V letní sezóně nabízíme řízenou degustaci vín, včetně prohlídky vinařství, pro neubytované hosty, jak jednotlivce, tak skupiny. Pokud budete mít zájem, kontaktujte nás na tel. čísle 777 674 172.


Oslavy

V naší vinárně s kapacitou až 30 osob připravujeme pro hosty různá menu v rámci oslav narozenin, firemních večírků, trachty, setkání, srazy spolužáků apod. Každá akce je individuálně plánována dle přání zákazníka. Jsme schopni zajistit živou hudbu – hudebníka, duo či cimbálovou muziku dle přání hostů. Místnost je samozřejmě klimatizována a nekuřácká.


Venkovní terasa s kamny

Terasa s kapacitou až 60 osob navazuje na vinárnu a je celá zastřešená (celoroční využití). Na přání při oslavách jsme schopni na našem venkovním grilu připravit sele na rožni eventuálně jiné grilované dobroty.


Možnost konání firemních školení, večírků.

Nabízíme Vám ubytování v klidném rodinném penzionu s kapacitou 27 osob,  v jednolůžkovém, dvojlůžkových, třílůžkových a rodinných pokojích s vlastní koupelnou, WIFI v celém areálu. Po celou dobu je Vám k dispozici zahrada, úschovna kol, vinařství a podobne.

Kontaktujte nás

Copyright © 2022  U Kosiku.

Vytvorilo studio BRANDED.