O nás

Vítejte ve vinařství a rodinném penzionu rodiny Kosíkových, který je situován na klidném místě na okraji obce vedle vlastních vinic. Penzion nabízí komfortní ubytování ve  dvojlůžkových (možnost přistýlky),  třílůžkových,  a  rodinných pokojích. Všechny pokoje mají vlastní koupelnu s WC a vlasy, dále TV+SAT. Součástí penzionu je stylový kvelbený sklep s kapacitou 25 osob, zastřešená terasa s krbem s kapacitou 50 osob a restaurace pro 30 osob

Snídaně

Nabízíme snídani i pro neubytované hosty. Více informací na tel. 777 674 172.

Restaurace

V rámci penzionu je k dispozici vinárna s venkovním posezením, která je otevřena i pro neubytované hosty (aktuální otevírací doba na fb stránkách nebo na tel. 777 674 172). V nabídce naleznete nealkoholické, alkoholické nápoje, vína vlastní produkce, studená kuchyně, …

Posezení ve sklípku

V penzionu je pro hosty připraven klasický kvelbený sklep s kapacitou až 25 osob, kde je možné uspořádat firemní večírky, párty či oslavy. V případě chladného počasí zatopíme ve stylových kachlových kamnech. Pro hosty jsme schopni připravit jakoukoliv formu občerstvení- od studeného bufetu až po teplá menu dle přání.

Vše je nutno si domluvit předem na tel. 777 674 172

Degustace

V rámci objednávky provádíme řízené degustace vín pro veřejnost (min. počet osob 8) – doba trvání cca 1,5 hodiny, ochutnávka vín bílých a červených, převážně přívlastkových s odborným výkladem nejen o vínech, ale i obecně o hodnocení či jejich třídění. Součástí degustace je i prohlídka vinařství s výkladem o technologii zpracování hroznů a výroby vína.

V letní sezóně nabízíme řízenou degustaci vín, včetně prohlídky vinařství, pro neubytované hosty, jak jednotlivce, tak skupiny. Pokud budete mít zájem, kontaktujte nás na tel. čísle 777 674 172.

Oslavy

V naší vinárně s kapacitou až 30 osob připravujeme pro hosty různá menu v rámci oslav narozenin, firemních večírků, trachty, setkání, srazy spolužáků apod. Každá akce je individuálně plánována dle přání zákazníka. Jsme schopni zajistit živou hudbu – hudebníka, duo či cimbálovou muziku dle přání hostů. Místnost je samozřejmě klimatizována a nekuřácká.

Venkovní terasa s kamny

Terasa s kapacitou až 60 osob navazuje na vinárnu a je celá zastřešená (celoroční využití). Na přání při oslavách jsme schopni na našem venkovním grilu připravit sele na rožni eventuálně jiné grilované dobroty.

Možnost konání firemních školení, večerníků.

Nabízíme Vám ubytování v klidném rodinném penzionu   v  dvojlůžkových, třílůžkových a rodinných pokojích s vlastní koupelnou, WIFI v celém areálu. Po celou dobu je Vám k dispozici zahrada, úschovna kol, vinařství a podobně.

Kontaktujte nás

Copyright © 2022  U Kosiku.

Vytvorilo studio BRANDED.